Árufeltöltési feladatok

Herold Zsófia
+36 30/477-4749
herold.zsofia@pannonwork.hu
Bér: 1000 Ft / óra (bruttó bér)
Időpont: 07:00 - 21:00
Munkarend: Hétfőtől szombatig rugalmasan
Győr
Leírás

Ha szeretnél suli mellett egy igazán rugalmas munkahelyet magadnak, akkor jelentkezz! :)

Feladat:

- Árufeltöltés

- Üzlet tisztán tartása

- Vásárlók kedves, udvarias tájékoztatása

Elvárás:

- Betöltött 16. életév

- Aktív/passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

- Kedves, segítőkész személyiség

Munka ideje:

Hétfőtől szombatig nyitvatartási időben (07:00-21:00) 4-6-8 órában rugalmasan

Munkavégzés helye:

Győr: Adyváros, Bácsai út, Marcalváros

Követelmények

Feladatok

alkalmi, azonnali kezdés, bolti kisegítés, hosszú távú, hétfőtől péntekig, hétvégi, kisegítő, korán kelőknek, rugalmas, vevő kiszolgálás